Polski styl słynie z tego że odrzucany jest na bok na koszt zagranicznych nowości. Bardzo często mówi się że moda pochodzenia polskiego w zestawieniu do innych krajów jest na tyłach, ale gdyby przypatrzeć się temu akuratniej polscy producenci są w stanie pokazać polskim klientom naprawdę wiele!
Od najbardziej porządanych fasonów do wysokiej jakości tkaniny. Gdzie kryje się problem klientów? Brak dostatecznych zdolności projektujących czy klienci są za bardzo rygorystyczni w swoich wyborach?

Okazuje się że nie! Chodzi o to że Polska Moda rozwijała się w o wiele krótszym czasie niż rynki międzynarodowe mając tym samym dużo mniej czasu na wyspecjalizowanie. Konsumenci dostrzegając że sąsiednie państwa oraz zagraniczne marki są na drodze do sukcesu zaufali zagranicznym handlowcom odmawiając sobie zaszczytu prezentowania na sobie polskich, polskiego pochodzenia ubrań. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| aczkolwiek niestety takie są smutne realia.
Okazuje się że wymarzonego płaszcza, czy też innych ubrań ludzie nie muszą pozyskiwać u naszych sąsiadów ale wystarczy zagłębić się w polski asortyment.

Kończąc postarajmy się zaakceptować i polubić to co nasze! Odsuńmy na bok stereotypy i dajmy szansę tutejszym handlowcom ale również pozostałym wykwalifikowanym osobom dbającym o nasz komfort i wygodę.

Stylowe Bransolety