Czy znacie 3 podstawowe pojęcia nakreślające stereotypową kobietę? My znamy: uczucie, rodzina oraz wyglad. Co kryje się pod podanymi pojeciami? Czego potrzebują panie? Jakich rzeczy nienawidzą? Z czym się borykają ? Czego nie zostawiają nawet na krótką chwilę? W tym artykule przedyskutujemy pierwsze fundamentalne pojęcie: miłość w świecie kobiety. Spróbujmy je zrozumieć. Jak postrzega samą siebie kobieta, a jak patrzy na nią płeć męska? Jakich cech oczekują obie strony? Damy lubią czuć się adorowane. Większość ceni sobie sytuacje kiedy mężczyzna bierze inicjatywę w głębszej relacji we własne ręce jednakże nie akceptują postawy w nieskończoność pochłoniętego kochanka. Jak często mówią z jednej strony potrzebują czułości, zaangażowania w uczuciu, jednakże w drugiej połowie skrycie pragną żeby obecny kochanek od czasu do czasu stawiał opory, był nie do zdobycia. Jakie z tego wnioski? Panie na przekór pozorom również pragną zdobywać, bo czy kogoś cieszy w pełni bez trudu zyskana rzecz, a co dopiero więź czy też uwaga osoby drugiej? Rzecz jasna, że nie. Tak więc jak dogodzić oczekiwaniom pięknych dam? Jak sprawić by bywać na pozycji lidera?
Zadbaj o kobietę w sposób jaki chce, zaobserwuj jej małe czy wielkie potrzeby, ażeby pamiętać które z nich są najważniejsze i na tych skup się najbardziej, zwyczaj bywania nieosiągalnym wyrobisz rozmawiając z wybranką. Zapamiętaj, że to wymiana zdań jest fundamentem szczęśliwego związku.
Nie zapominaj, że więź należy pielęgnować najczęściej drobnymi gestami, uczynkami. Niezadbane uczucie wcześniej czy później po prostu gaśnie. To właśnie czyni, że damsko-męska relacja jest wyjątkowa, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna