Co najbardziej pobudza zmysły mężczyzn? Co sprawia że zmieniamy się w silne i pewne siebie kusicielki? Odpowiedzią na te pytania jest pojęcie wszystkim znane – bielizna oraz,i jej właściwości.
Co jest ważne przy wyborze bielizny, kompletu bielizny dla siebie lub partnera, co powinno się mieć na oku?
Jednym z bardziej ważnych wyznaczników praktycznej bielizny, winien być materiał, dlatego, że to on zaświadcza o komforcie używania jej przez ciebie. To tkanina decyduje o wartości oraz także o tym czy spełni swoją funcję w życiu na co dzień ale także w wyjątkowych dla nas momentach
Bielizna tworzone są zazwyczaj z
tkanin naturalnego pochodzenia oraz tych sztucznych. Jeśli mowa o naturalnych materiałach najczęściej stosuje się bawełnę. O jakości bawełny mówi nam długość delikatność włókien. Wyróżnić można dwa rodzaje bawełny- bawełna czesana i superczesana.Obie są przyjazne dla skóry. Bielizna tego rodzaju jest niezwykle powiewna a co więcej powoduje że skóra może swobodnie oddychać. Coraz częściej zaczyna się używać tkaniny bambusowe która często słusznie zastępuje bawełnę. Jest również delikatne i rozciągliwe. Jednak w dzisiejszym świecie mody naturalność często zastępowane są tworzywami sztucznymi, w tym przypadku też. Przykładem może być elastan który od długiego czasu jest udoskalany i ciągle znajduje duże zainteresowanie i użytek. Łączy się go również z naturalnymi włóknami. Zbliżony charakter ma polyamid – również oddychający materiał oraz niesłychanie lekki.

Beauty 77